Dom
O NÁS

Stavebné práce najvyššej kvality

Na našu spoločnosť sa môžete obrátiť s dôverou, nakoľko našou prioritou je vždy spokojnosť zákazníka. Našou prvoradou snahou je uspokojiť nároky na bývanie každého nášho klienta a preto k požiadavkám každého zákazníka pristupujeme individuálne.

Radi Vám pomôžeme v uskutočnení vášho sna o bývaní, a preto vám ponúkame spoľahlivú odbornú konzultáciu v oblasti všetkých druhov stavebných prác, ako aj vypracovanie korektnej cenovej ponuky a v neposlednom rade poctivú remeselnú prácu s použitím kvalitných stavebných materiálov.

K VAŠIM SLUŽBÁM

Naše služby

01

Komplexné stavebné práce

Stavba je náročný a komplikovaný proces, ktorý si vyžaduje rad dokumentácie, spoľahlivých odborníkov a kvalitných pracovných nástrojov. Vieme, že pre klienta je dôležitá predovšetkým spoľahlivosť na firmu, do ktorej vloží svoju dôveru. Pre zaneprázdnených klientov ponúkame komplexné stavebné práce, vrátane ktorých riešime aj kompletnú projektovú dokumentáciu, stavbu či dokončovacie práce na kľúč.

02

Stavba domov a verejných objektov

V CETBAU sa chytíme každej výzvy a pracujeme na rodinných domoch, ale i verejných objektoch. Uvedomujeme si, že charakter každej stavby je špecifický. Zároveň musia budovy spĺňať rôzne štandardy a normy, na čo pri stavbe poctivo dbáme. Pred realizáciou s klientom prekonzultujeme jeho predstavy a počas procesu dbáme na to, aby bol o celom priebehu informovaný.

03

Zemné, výkopové a búracie práce

Možno sa to na prvý pohľad nezdá, no kvalitná stavba je len časť úspechu. Aby mala dlhú životnosť a bola zodpovedne postavená, musí stáť na pevných základoch. Vďaka našim moderným technológiám pracujeme na výkopových prácach rýchlo a efektívne, pričom máme aj nástroje, vďaka ktorým zdoláme aj ťažký terén.

04

Stavba obchodných priestorov a hál

V CETBAU sa radi chytíme každej výzvy a špecializujeme sa na výstavbu obchodných priestorov a hál. Každý projekt je pre nás unikátny, preto dbáme na jeho špecifické požiadavky a na dodržiavanie všetkých štandardov a noriem. S klientom vždy detailne prekonzultujeme jeho predstavy a počas celého procesu ho informujeme o priebehu prác, aby bol spokojný s konečným výsledkom.

05

Autodoprava s hydraulickou rukou

Ponúkame profesionálne služby v oblasti autodopravy s hydraulickou rukou. Naša technika nám umožňuje efektívne manipulovať s ťažkými nákladmi a splniť špecifické požiadavky každého projektu. Každú úlohu vykonávame s dôrazom na bezpečnosť a precíznosť, aby sme zabezpečili maximálnu spokojnosť našich klientov a bezproblémový priebeh prác.

06

Murárske a betonárske práce

V CETBAU s.r.o. poskytujeme precízne, kvalitné murárske a betonárske práce. S dlhoročnými skúsenosťami a odborným prístupom zabezpečujeme, že každý projekt je realizovaný na najvyššej úrovni. Našim klientom ponúkame spoľahlivosť, dôkladnosť a profesionálny prístup, aby sme splnili a prekonali ich očakávania.

REFERENCIE

Vašimi slovami

Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať.

  Meno*

  Priezvisko*

  E-mail*

  Telefónne číslo*

  Správa*

  Spracúvame vaše osobné údaje, aby sme vám mohli odpovedať na vašu požiadavku. Viac informácii nájdete v Ochrane osobných údajov.

  Kontaktné údaje

  Tomáš Csánó - konateľ spoločnosti

  Juraj Torma - manažér stavieb

  CETBAU s.r.o.

  Kostolná Gala 181,
930 34 Holice

  IČO: 50808575

  DIČ: 2120494134

  IČ DPH: SK2120494134