Komplexné stavebné práce

Každý projekt si vyžaduje odbornosť počas všetkých štádií výstavby. Aby ste mali pohodlne všetko od jedného dodávateľa, v rámci našich služieb realizujeme komplexné zabezpečenie stavby. Počas realizácie prísne dbáme na dodržanie termínov a vysokých kvalitatívnych štandardov.
cetbau-komplexne-prace 4
Dom
Naše služby

Tu je to, čo môžeme urobiť

Projektom Vás sprevádzame od A po Z. Ochotne vám poradíme už pri výbere projektu. Nasleduje dokumentácia a neskôr samotná realizácia. Počas celého procesu sa môžete spoľahnúť na našu profesionalitu, ľudskosť a precíznosť.

poradenstvo pri zvolení projektu a kompletná projektová dokumentácia pri vybavení stavebného povolenia vrátane realizácie

kompletná realizácia inžinierskych sietí a prístupovým komunikácií s revíziou a projektáciou

kompletná výstavba od základov stavby po vybudovanie interiérov až na kľúč

stavebný dozor

Galéria

Radšej raz vidieť ako stokrát počuť

Pozrite si výber projektoch a presvedčte sa o kvalite našich prác. Ku každej realizácii pristupujeme od začiatku citlivo a myslíme na detaily. Fotografie našich prác zachytávajú celý ich proces, aby ste si mohli predstaviť, ako to u nás prebieha. Nechajte sa inšpirovať a zistite, ako sme zhmotnili sny našich predošlých klientov.
REFERENCIE

Vašimi slovami

Naši partneri

Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať.

  Meno*

  Priezvisko*

  E-mail*

  Telefónne číslo*

  Správa*

  Spracúvame vaše osobné údaje, aby sme vám mohli odpovedať na vašu požiadavku. Viac informácii nájdete v Ochrane osobných údajov.

  Kontaktné údaje

  Tomáš Csánó - konateľ spoločnosti

  Juraj Torma - manažér stavieb

  CETBAU s.r.o.

  Kostolná Gala 181,
930 34 Holice

  IČO: 50808575

  DIČ: 2120494134

  IČ DPH: SK2120494134