Zemné, výkopové a búracie práce

Výkopové práce špičkovej kvality pre váš projekt! Naša firma ponúka profesionálne výkopové práce, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou každej úspešnej stavby. S modernou technikou a skúseným tímom zaručujeme precíznu a efektívnu realizáciu.
cetbau-zemne-vykopove-prace 3
Naše služby

Zemné, výkopové a búracie práce pre každý projekt!

Pri našej práci používame najnovšie technológie, ktoré nám umožňujú pracovať rýchlo a efektívne, aj v náročných a ťažko dostupných terénoch. Naše výkopové a zemné práce vykonávame samostatne aj ako súčasť prípravy na výstavbu. Vytvárame pevné základy pre vaše sny, preto kladieme rovnaký dôraz na prípravné práce ako na samotnú stavbu. S našou profesionálnou technikou zabezpečíme realizáciu všetkých vašich požiadaviek.

odvoz odpadu

výkopové a búracie práce

úpravy terénu

príprava a oplotenie domu

Galéria

Radšej raz vidieť ako stokrát počuť

Presvedčte sa o kvalite našich výkopových prác! Pozrite si výber našich projektov a uvidíte precíznosť a kvalitu našej práce. Ku každej realizácii pristupujeme s citom pre detaily a dôkladnosťou. Naše fotografie zachytávajú celý proces výkopových prác, aby ste si mohli predstaviť, ako pracujeme. Nechajte sa inšpirovať a zistite, ako sme pomohli zhmotniť sny našich klientov.
REFERENCIE

Vašimi slovami

Naši partneri

Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať.

  Meno*

  Priezvisko*

  E-mail*

  Telefónne číslo*

  Správa*

  Spracúvame vaše osobné údaje, aby sme vám mohli odpovedať na vašu požiadavku. Viac informácii nájdete v Ochrane osobných údajov.

  Kontaktné údaje

  Tomáš Csánó - konateľ spoločnosti

  Juraj Torma - manažér stavieb

  CETBAU s.r.o.

  Kostolná Gala 181,
930 34 Holice

  IČO: 50808575

  DIČ: 2120494134

  IČ DPH: SK2120494134